בניית מצבות בתל רגב

מצבות בתל רגב

מצבות שלמה

מצבות שלמה מספקת את שירותי קבלן המצבות ברמה הגבוהה ביותר למעלה משני עשורים. בידינו תמצאו פתרונות הנצחה מלאים – מעצבים, פסלים וסתתים אומנים שתורמים ליצירת מצבות אישיות ויוקרתיות המבטאות כבוד נצחי.

אנו נבחין בזהירות בחומרים, חריטה מדויקת וגימור מוקפד, תוך הצעת מחירים הוגנים ונגישים. התחייבותנו לכבוד ומצוינות זכתה לאמון אלפי משפחות בארץ.

במצבות שלמה, תוכלו לצפות לשירות מכיל ומסור, עם דרך אבני טור, עזרה ותמיכה בכל שלב. אנו מאמינים שיקירכם זכאים להוקרה עמידה באמצעות אנדרטה שתשמר את זכרם חי ונוכח לדורות.

שירותי מצבות בתל רגב

בחירת מצבה

מעצבים בכירים מצוותנו יוצרים לכם מצבות בעיצוב אישי ומיוחד, שמשקפות את האופי והרושם שהשאיר אהובכם, עם דיוק והקפדה על פרטים.

מצבת קיר

אנחנו מספקים שירות התקנת אבני זיכרון אנכיות, שמתלו במפואר על קירות במקומות קבורה, תוך חיסכון במקום והקניית מראה עכשווי.

מצבה כפולה

לזוגות אנו מספקים אפשרות הקמת אבני קבר תאומות, מעניקים לכל אדם מהם פינוק אישי עם תיאום ויזואלי מדויק.

מצבה מאבן אחת

בונים אנו אבני זיכרון דיסטינקטיביות, מתחילים בחיתוך ופיסול מופתי מבלוק סלעי ממדים הרמוניים בעזרת שיטות אומנותיות מסורתיות. התוצר - מופע של

אבן קבורה מעוצבת ברמה אמנותית גבוהה.

מצבות זוגיות

אנחנו בונים אנדרטות זוגיות עם עיצוב אישי, שמאחדות סימבולים ופרטים מרגשים - מטבעות נישואין לחופות רומנטיות. כל מצבה מעניקה כבוד וייחוד לנפשות המחוברות.

חידוש מצבות

מומחים בתחום התיקון וההבראה של מצבות הדורשות טיפול עקב פגעי זמן. העובדים שלנו ינקו את המצבה מעובש ומזהומים, יתקנו סדקים, וישבחו את מראה האבן בצורה מקצועית.

צרו איתנו קשר

חברת מצבות שלמה משתתפת בצערכם על האובדן שחוויתם
בתקווה כנה ועמוקה שלא תדעו עוד צער.

או השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם:

קבלן מצבות בתל רגב

למה לבחור מצבות שלמה?

אנו שמים דגש על ליווי צמוד ותקשורת רציפה עם הלקוחות שלנו בכל שלבי תהליך תכנון והקמת המצבה על מנת להבטיח את מלוא שביעות רצונכם.

הקמת מצבה בתל רגב

מחיר הוגן

מחויבים לעלויות תחרותיות והוגנות, שמותאמות לכל כיס, עם פסגת איכות ומקצועיות בתחום.

ניסיון רב שנים

אנו זקוקים למעל מעשוריים של ידע בענף עיצוב מצבות, מומחיות וידע מקצועי משמשים עבורנו בסיס להצטיינות בשירות.

שירות אמין וזמין

מחויבים לשמר את זמני ההספקה שלנו ולהציע קו תמיכה תמיד פתוח לכל פנייה או אתגר שעלול להופיע.

אבנים איכותיות

מצבותינו נחקקות מחומרים מרשימים כדוגמת שיש מיטלק, גרניט מהודו ואבנים איכותיות נוספות. אנו מקפידים על חריטות מדויקות וגימור מושלם.

מגוון שירותים

באיתנו, תוכלו ליהנות מפתרונות מרובי גונים בניהול פרויקטים להנצחה, החל מהתאמת עיצוב ועד להצבת האנדרטה במקום הקבורה, כולל הדרכה אישית בכל שלב.

100% שביעות רצון

לא נירגע עד שתהיו מרוצים לגמרי מהאסתטיקה, מהמוצר שפיתחנו ומהמסלול הפרויקט שעברנו יחד.

אבנים, שיש וחומרי גלם

סוגי אבן למצבות

במצבות שלמה אנו משתמשים רק בחומרי גלם מעולים כדי להבטיח איכות ועמידות לאורך שנים. להלן האבנים העיקריות ממנהן אנו מייצרים מצבות:
אבן חברון

מצבות אבן חברון

החברונית, סלע ירושלמי קדומה, משתרעת ברחבי בית קברות במדינה. גוונים של צהוב רך ולבן מעניקים לה אופי והגבורה עיטרו אותה כסמל לזכר גבורי צה"ל ומערכות הביטחון. המראה המינימליסטי של אבן זו מבטא כבוד וערכים של פשטות ועמידה.

שיש טורקי

מצבות שיש

שיש, בעל תכונות של עמידות ויוקרה, מייצג הדר ועיצוב מרהיב. אנחנו עוסקים בייצור אבני קבר משיש באיכות מעולה, מוצעת במגוון טכניקות עיבוד מתקדמות. הקטלוג שלנו כולל שיש מחו"ל כגון המוביל שיש האיטלקי, האצילי שיש טורקי, ושיש קררה המרשים, יחד עם שיש ריביירה ואפשרויות נוספות משובחות.

אבן בזלת

מצבות אבן בזלת

סלע הבזלת, אבן עמידה וחסינה, נברא מהשכבות הראשונות של זרמי לבה. המראה האלגנטי של הסלע הזה, עשיר בגבישים מרהיבים, מוסיף גיוון ויוקרה. הפרקטיות שלו מובטחת ביציבות ללא תחזוקה מורכבת, ועוצמת המראה הטבעי שלו משדרת עוצמה וקיימות בכל מרחב.

אבן סלייב

מצבות אבן סלייב

הלבנים הירושלמיות, המוכרות גם כאבן סלעית, מופקות ממחצבות בתלאות ירושלים והאזור הסובב. באו לידי ביטוי בגוונים עזים וחמימים - כהכתום, רוזין, ענבר ושחיתה - ומציעות עמידות מופלאה ועמידות בגלגולי מזג האוויר. דרך עמידתן בפני לכלוך מתקבלת אופיינות פנינית למרקם העיצובי.

אבן גלילית

מצבות אבן גלילית

בכל זווית ברחבי ארצנו, גווני החום האיכותיים והשמש המעליה - זיקתכם לפסגות גליליות אולי תתעורר. האבן הגלילית, שמקורה בליבה של הגבעות, עם מרקם פירמידלי מיוחד, מציעה אלטרנטיבה מעוררת השראה לחובבי הארכיטקטורה הטבעית. הסלע הזה לא מבקש טיפול ומבטיח עמידות מרשימה לנצח.

אבן גרניט

מצבות גרניט

מתוך תהומות כדור הארץ מושתלות אנו את מצבות השחם, גולת הכותרת של גרניט איכותי בפאלטת צבעים מכובדת: שחור, אדום, אפור. החומרים אלו מצטיינים בקשיות מרשימה וחוזק ניכר, וכשמייקלים אותם, הברק היוקרתי המתעורר מכריז על עוצמה נצחית.

שירותים נוספים בתל רגב והסביבה

תכנון ועיצוב מצבות

 • ייעוץ ראשוני והתאמת המצבה לאופי הלקוח
 • עיצוב המצבה לפי בקשת הלקוח
 • הכנת מספר הצעות עיצוב ובחירת אחת מהן
 • שילוב תמונות, סמלים ועיטורים
 • עיצוב מצבות מיוחדות לזוגות ומשפחות

ייצור מצבות מאבן טבעית

 • שימוש באבנים טבעיות איכותיות כגון שיש איטלקי, גרניט הודי ואבן ירושלמית
 • חריטה וגילוף מדויקים של הכיתוב
 • ייצור מצבות חד צדדיות ומצבות כפולות
 • התקנת מצבות קיר בבתים ובבתי עלמין

התקנת המצבות בבתי העלמין

 • תיאום מול בית העלמין להתקנת המצבה
 • הבאת המצבה והצבתה על קבר היקר
 • בדיקה כי המצבה תואמת לדרישות בית העלמין
 • בדיקת נהלי בית העלמין לאישור סוג המצבה.
 • בדיקת נגישות בבית העלמין – צורך במנוף

שיקום ושיפוץ מצבות

 • ניקוי יסודי של הכתמים מהמצבות
 • חידוש הצבע והברק של האבן
 • תיקון סדקים קלים במצבה
 • החלפת חלקים פגומים במצבה
 • ייצור והרכבת לוחות אבן \ שיש חדשים

הקמת מצבה בתל רגב

במרכז לב ישראל, תל רגב הוא יישוב חם ומזמין, שבו המסורת והחדשנות נפגשים. במצבות שלמה, אנחנו מבינים את החשיבות של מצבה כדרך לכבד ולזכור את יקיריכם ברמה הגבוהה ביותר. ביד אומנית אנו מעניקים שירותי הקמת מצבות בתל רגב, באהבה ובכבוד רב למסורת היהודית ולרצונות המשפחה.

בבחירת מצבת זיכרון בתל רגב, השימוש באבנים איכותיות ועיצוב מותאם אישית מבטאים את חומר המרקם הייחודי של האזור והקשר החזק לאדמת ישראל. הצוות המקצועי שלנו מספק מענה אישי, מקשיב לדרישות ומבצע את עבודתו ברגישות ובמקצועיות, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של עיצוב והתאמה.

אנו כאן כדי ללוות אתכם בתהליך, עם ערכים של כבוד הדדי ושירות מכובד, מספקים מענה לכל בקשותיכם. תנו למצבות שלמה להנציח באבן את סיפור חיי האהובים עליכם, בלב תל רגב, המקום שבו הנצח והחיים נוגעים זה בזה.

מה הלקוחות שלנו אומרים?